KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577053
nr 1457 7053
Harry Thomander
(f. 1916), Sverige
Oljemålning, "Vårbo". Signerad. Olja på duk, 35x86, yttermått inklusive ram: 39x90 cm
Harry Thomander, svensk målare född i Stockholm 1916.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:59:24
100 kr
250 kr
500 kr